LG | 7UQ850V-W | 27 " | IPS | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m | HDMI ports quantity 2
- TootjadLG
- Mudel: 27UQ850V-W.AEU
- Saadavus: 1
-
419€
LG | 7UQ850V-W | 27 " | IPS | 16:9 | 60 Hz | 5 ms | 3840 x 2160 pixels | 400 cd/m² | HDMI ports quantity 2
| All | |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 400 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 696.00 mm |
| Gross height (mm) | 496.00 mm |
| Gross weight | 9.00 kg |
| Gross width (mm) | 212.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Net weight | 5.85 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 650.00 g |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | LG |
| Producer product name | 7UQ850V-W |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 3.15 kg |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

















